Plugins - Breadcrumb NavXT - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (206 entries)

en: Display a breadcrumb trail representing this post's location on this website.
nl: Toon het complete kruimelpad met de locatie van dit bericht op de stie.

en: Breadcrumb Trail
nl: Kruimelpad spoor

en: No breadcrumb trail
nl: Geen kruimelpad spoor

en: Loading...
nl: Laden...

en: Import settings
nl: Importeer instellingen

en: Go to the %title% category archives.
nl: Ga naar de %title% categorie archieven.

en: Go to the first page of posts by %title%.
nl: Ga naar de eerste pagina of bericht per %title%.

en: Articles by: %1$s
nl: Artikelen per: %1$s

en: Go to the %title% archives.
nl: Ga naar de %title% archieven.

en: Go to the %title% tag archives.
nl: Ga naar de %title% tag archieven.

en: Go to the first page of search results for %title%.
nl: Ga naar de eerste pagina met zoekresultaten voor %title%.

en: Go to %title%.
nl: Ga naar %title%.

en: Use the parent of the %s as the primary hierarchy, falling back to the hierarchy selected below when the parent hierarchy is exhausted.
nl: Gebruik het bovenliggende element van de %s als de primaire hiërarchie en val terug naar de hieronder geselecteerde hiërarchie wanneer de bovenliggende hiërarchie is uitgeput.

en: %s Hierarchy Use Parent First
nl: %s Hiërarchie gebruik hoofd eerst

en: Use the parent of the post as the primary hierarchy, falling back to the hierarchy selected below when the parent hierarchy is exhausted.
nl: Gebruik het hoofd van het bericht als de primaire hiërarchie, val terug op de hieronder geselecteerd hiërarchie als de hoofd hiërarchie is uitgeput.

en: Post Hierarchy Use Parent First
nl: Bericht hiërarchie gebruik hoofd eerst

en: Go to the %s support forum.
nl: Ga naar de %s ondersteuningsforum.

en: The ID of the author to retrieve the breadcrumb trail for.
nl: Het ID van de auteur waarvan je het kruimelpad wil ontvangen.

en: The taxonomy of the term to retrieve the breadcrumb trail for.
nl: De taxonomie van de term om het kruimelpad van te ontvangen.

en: The ID of the term to retrieve the breadcrumb trail for.
nl: Het ID van de term waarvan je het kruimelpad wil ontvangen.

en: The ID of the post (any type) to retrieve the breadcrumb trail for.
nl: Het ID van het bericht (elke type) waarvan je het kruimelpad wil ontvangen.

en: Author Root Page
nl: Auteur hoofd pagina

en: bcn_breadcrumb::type must be an array
nl: bcn_breadcrumb::type moet een array zijn

en: adminKit::message is deprecated, use new adminkit_messages instead.
nl: adminKit::message is verouderd, gebruik in de plaats nieuw adminkit_messages.

en: $uid must not be null if message is dismissible
nl: $uid mag niet null zijn als bericht opzegbaar is

en: Ignore breadcrumb cache
nl: Negeer kruimelpad cache

en: %s Hierarchy Referer Influence
nl: %s Invloed van hiërarchieverwijzing

en: Allow the referring page to influence the taxonomy selected for the hierarchy.
nl: De verwijzende pagina toestaan de taxonomie te beïnvloeden die voor de hiërarchie is geselecteerd.

en: Post Hierarchy Referer Influence
nl: Bericht invloed van hiërarchie verwijzing

en: One or more of your plugin settings are invalid.
nl: Eén of meer plugin-instellingen zijn niet geldig.

en: Attempt back migration now.
nl: Poging tot migratie naar een oudere versie.

en: Your settings are for a newer version of this plugin.
nl: De instellingen zijn voor een nieuwere versie van deze plugin.

en: Your settings are for an older version of this plugin and need to be migrated.
nl: De instellingen zijn voor een oudere versie van deze plugin en moeten overgezet worden.

[ctx: Paged as in when on an archive or post that is split into multiple pages]
en: Paged Template
nl: Gepagineerd template

en: Place the page number breadcrumb in the trail.
nl: Plaats de paginanummer-broodkruimel in het pad.

[ctx: Paged as in when on an archive or post that is split into multiple pages]
en: Paged Breadcrumb
nl: Gepagineerde broodkruimels

en: %sTranslate%s: Is your language not available? Visit the Breadcrumb NavXT translation project on WordPress.org to start translating.
nl: %sTranslate%s: Is je taal niet beschikbaar? Bezoek dan het 'Breadcrumb NavXT'-vertalingsproject op WordPress.org om aan de vertaling te beginnen.

note: Description of the plugin
en: Adds a breadcrumb navigation showing the visitor&#39;s path to their current location. For details on how to use this plugin visit <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a>.
nl: Voegt kruimelpad-navigatie toe die aan de bezoeker het pad toont van zijn huidige locatie. Bezoek <a href="http://mtekk.us/code/breadcrumb-navxt/">Breadcrumb NavXT</a> voor meer informatie over het gebruik van deze plugin.

en: Select a XML settings file to upload and import settings from.
nl: Selecteer een XML-bestand om daaruit de instellingen te uploaden en importeren.

en: Settings File
nl: Instellingenbestand

en: Import settings from a XML file, export the current settings to a XML file, or reset to the default settings.
nl: Instellingen importeren uit een XML-bestand, exporteer de huidige instellingen naar een XML-bestand, of reset naar de standaardinstellingen.

en: Default settings successfully installed.
nl: Standaardinstellingen geïnstalleerd.

en: Settings successfully migrated.
nl: Instellingen gemigreerd.

en: Undo the last undo operation.
nl: Maak de laatste handeling ongedaan.

en: Settings successfully undid the last operation.
nl: Instellingen heeft de laatste handeling ongedaan gemaakt.

en: Undo the options reset.
nl: Maak terugzetten van de opties naar standaardwaarden ongedaan.

en: Settings successfully reset to the default values.
nl: Instellingen teruggezet naar de standaardwaarden.

en: Importing settings from file failed.
nl: Instellingen importeren uit bestand is mislukt.

en: Undo the options import.
nl: Het importeren van de opties ongedaan maken.

en: Settings successfully imported from the uploaded file.
nl: Instellingen geïmporteerd uit het geüploade bestand.

en: Please include this message in your %sbug report%s.
nl: Gelieve dit bericht op te nemen in je %sfoutraport%s.

en: The following settings were not saved:
nl: De volgende instellingen zijn niet opgeslagen:

en: Some settings were not saved.
nl: Sommige instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Settings were not saved.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen.

en: Settings did not change, nothing to save.
nl: De instellingen zijn niet veranderd, niets om op te slaan.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo the options save.
nl: Maak het opslaan van de opties ongedaan.

en: Settings successfully saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Fix now.
nl: Nu repareren.

en: Attempt to fix settings now.
nl: Poging om nu de instellingen te repareren.

en: Complete now.
nl: Voltooi nu.

en: Load default settings now.
nl: Laad nu de standaardinstellingen.

en: Your plugin install is incomplete.
nl: Je plugin-installatie is onvolledig.

en: Migrate now.
nl: Migreer nu.

en: Migrate the settings now.
nl: Migreer nu de instellingen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Hide the trail on the front page
nl: Verberg het pad op de voorpagina

en: Reverse the order of the trail
nl: De volgorde van het pad omkeren

en: Link the breadcrumbs
nl: Link de kruimelpaden

en: Plain
nl: Gewoon

en: List
nl: Lijst

en: Output trail as:
nl: Geef pad weer als:

en: Text to show before the trail:
nl: Weer te geven tekst voor het pad:

en: Title:
nl: Titel:

en: Adds a breadcrumb trail to your sidebar
nl: Voegt een kruimelpad toe aan je zijbalk

en: Breadcrumb NavXT Network Settings
nl: 'Breadcrumb NavXT'-netwerkinstellingen

en: Warning: Individual site settings may override any settings set in this page.
nl: Waarschuwing: individuele site instellingen kunnen instellingen ingesteld op deze pagina overschrijven.

en: Warning: Individual site settings will override any settings set in this page.
nl: Waarschuwing: individuele site-instellingen overschrijven elke instelling op deze pagina.

en: $post global is not of type WP_Post
nl: $post global is geen type WP_Post

en: Search results for &#39;%1$s&#39;
nl: Zoekresultaten voor &#39;%1$s&#39;

en: Page %htitle%
nl: Pagina %htitle%

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Max Title Length:
nl: Maximale titellengte:

en: Limit the length of the breadcrumb title. (Deprecated, %suse CSS instead%s)
nl: Beperk de lengte van de kruimelpad-titel. (Verouderd, %s gebruik in plaats daarvan CSS%s)

en: Title Length
nl: Titellengte

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: The template for 404 breadcrumbs.
nl: Het template voor 404-kruimelpaden.

en: 404 Template
nl: 404-template

en: 404 Title
nl: 404-titel

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages and the breadcrumb is not linked.
nl: Het ankertemplate voor zoek-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als de zoekresultaten meerdere pagina's omvatten en als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Search Template (Unlinked)
nl: Zoektemplate (niet gelinkt)

en: The anchor template for search breadcrumbs, used only when the search results span several pages.
nl: Het ankertemplate voor zoek-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als de zoekresultaten meerdere pagina's omvatten.

en: Search Template
nl: Zoektemplate

en: The template for date breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor datum-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Date Template (Unlinked)
nl: Datumtemplate (niet gelinkt)

en: The template for date breadcrumbs.
nl: Het template voor datum-kruimelpaden.

en: Date Template
nl: Datumtemplate

en: display_name uses the name specified in "Display name publicly as" under the user profile the others correspond to options in the user profile.
nl: display_name gebruikt de naam opgegeven in "Toon naam publiekelijk als" onder het gebruikersprofiel, de anderen komen overeen met opties in het gebruikersprofiel.

en: Author Display Format
nl: Opmaak auteursweergave

en: The template for author breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor auteurskruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Author Template (Unlinked)
nl: Auteurstemplate (niet gelinkt)

en: The template for author breadcrumbs.
nl: Het template voor auteurskruimelpaden.

en: Author Template
nl: Auteurstemplate

en: Author Archives
nl: Auteursarchief

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: The settings for author and date archives, searches, and 404 pages are located under this tab.
nl: De instellingen voor de auteurs- en datumarchieven, zoekopdrachten, en 404-pagina's bevinden zich onder dit tabblad.

en: The template for post_format breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor berichtformaat-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Post Format Template (Unlinked)
nl: Template voor berichtformaat (niet gelinkt)

en: The template for post format breadcrumbs.
nl: Het template voor berichtformaat-kruimelpaden.

en: Post Format Template
nl: Template voor berichtformaat

en: Post Formats
nl: Berichtformaten

en: The template for tag breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor tag-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Tag Template (Unlinked)
nl: Tag-template (niet gelinkt)

en: The template for tag breadcrumbs.
nl: Het template voor tag-kruimelpaden.

en: Tag Template
nl: Tag-template

en: The template for category breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor categorie-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Category Template (Unlinked)
nl: Categorie-template (niet gelinkt)

en: The template for category breadcrumbs.
nl: Het template voor categorie-kruimelpaden.

en: Category Template
nl: Categorie-template

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: The settings for all taxonomies (including Categories, Tags, and custom taxonomies) are located under this tab.
nl: De instellingen voor alle taxonomieën (waaronder Categorieën, Tags, en aangepaste taxonomieën) bevinden zich onder dit tabblad.

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show.
nl: De hiërarchie die het kruimelpad zal laten zien.

en: %s Hierarchy
nl: %s Hiërarchie

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a %s in the breadcrumb trail.
nl: Toon de hiërarchie (hieronder weergegeven) die leidt naar een %s in het kruimelpad.

en: %s Hierarchy Display
nl: %s Hiërarchieweergave

en: Show the breadcrumb for the %s post type archives in the breadcrumb trail.
nl: Toon het kruimelpad voor %s berichttype-archieven in het kruimelpad.

en: %s Archive Display
nl: %s Archief weergave

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteren &mdash;

en: %s Root Page
nl: Hoofdpagina %s

en: The template for %s breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor %s-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: %s Template (Unlinked)
nl: Template %s (niet gelinkt)

en: The template for %s breadcrumbs.
nl: Het template voor %s-kruimelpaden.

en: %s Template
nl: Template %s

en: The template for page breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor pagina-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Page Template (Unlinked)
nl: Paginatemplate (niet gelinkt)

en: The template for page breadcrumbs.
nl: Het template voor pagina-kruimelpaden.

en: Page Template
nl: Paginatemplate

en: Pages
nl: Pagina's

en: The hierarchy which the breadcrumb trail will show. Note that the "Post Parent" option may require an additional plugin to behave as expected since this is a non-hierarchical post type.
nl: De hiërarchie die het kruimelpad zal tonen. Let op: de 'Hoofdbericht'-optie kan een extra plugin vereisen om correct te kunnen functioneren, aangezien dit een niet-hiërarchisch berichttype is.

en: Post Parent
nl: Hoofdbericht

en: Dates
nl: Data

en: Categories
nl: Categorieën

en: Post Hierarchy
nl: Berichthiërarchie

en: Show the hierarchy (specified below) leading to a post in the breadcrumb trail.
nl: Toon de hiërarchie (hieronder aangegeven) die leidt naar een bericht in kruimelpad.

en: Post Hierarchy Display
nl: Weergave bericht-hiërarchie

en: The template for post breadcrumbs, used only when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor bericht-kruimelpaden, wordt alleen gebruikt wanneer het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Post Template (Unlinked)
nl: Berichttemplate (niet gelinkt)

en: The template for post breadcrumbs.
nl: Het template voor bericht-kruimelpaden.

en: Post Template
nl: Berichttemplate

en: Posts
nl: Berichten

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: The settings for all post types (Posts, Pages, and Custom Post Types) are located under this tab.
nl: De instellingen voor alle berichttypen (berichten, pagina's, en aangepaste berichttypen) bevinden zich onder dit tabblad.

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments and when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor het home-kruimelpad van de hoofdsite, wordt alleen gebruikt in multisite-omgevingen en als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Main Site Home Template (Unlinked)
nl: Home-template van de hoofdsite (niet gelinkt)

en: The template for the main site home breadcrumb, used only in multisite environments.
nl: Het template voor het home-kruimelpad van de hoofdsite, wordt alleen gebruikt in multisite-omgevingen.

en: Main Site Home Template
nl: Home-template van de hoofdsite

en: Place the main site home breadcrumb in the trail in an multisite setup.
nl: Plaat het home-kruimelpad van de hoofdsite in het spoor van een multisite-installatie.

en: Main Site Breadcrumb
nl: Hoofdsite-kruimelpad

en: Mainsite Breadcrumb
nl: Hoofdsite-kruimelpad

en: Place the blog breadcrumb in the trail.
nl: Plaatst het blog-kruimelpad in het spoor.

en: Blog Breadcrumb
nl: Blog-kruimelpad

en: The template for the home breadcrumb, used when the breadcrumb is not linked.
nl: Het template voor het home-kruimelpad, wordt gebruikt als het kruimelpad niet gelinkt is.

en: Home Template (Unlinked)
nl: Home-template (niet gelinkt)

en: The template for the home breadcrumb.
nl: Het template voor het home-kruimelpad.

en: Home Template
nl: Home-template

en: Place the home breadcrumb in the trail.
nl: Plaatst het home-kruimelpad in het spoor.

en: Home Breadcrumb
nl: Home-kruimelpad

en: The template for paged breadcrumbs.
nl: Het template voor gepagineerde kruimelpaden.

en: Indicates that the user is on a page other than the first of a paginated archive or post.
nl: Betekent dat de gebruiker op een andere pagina is dan de eerste van gepagineerde berichten/pagina's.

en: Yes
nl: Ja

en: Link Current Item
nl: Link huidig item

en: Current Item
nl: Huidig item

en: Placed in between each breadcrumb.
nl: Geplaatst tussen elk kruimelpad.

en: Breadcrumb Separator
nl: Kruimelpad-scheidingsteken

en: A collection of settings most likely to be modified are located under this tab.
nl: Een verzameling instellingen die het meest waarschijnlijk worden aangepast, bevinden zich onder dit tabblad.

en: Breadcrumb NavXT Settings
nl: 'Breadcrumb NavXT'-instellingen

en: Go to the guide on trimming breadcrumb title lengths with CSS
nl: Ga naar de handleiding over het inkorten van titellengte van de broodkruimel met CSS

en: Warning: Your are using a deprecated setting "Title Length" (see Miscellaneous &gt; Deprecated), please %1$suse CSS instead%2$s.
nl: Waarschuwing: je gebruikt een verouderde instelling 'Titellengte' (zie Miscellaneous &gt; Deprecated), %1$sgebruik in plaats daarvan CSS%2$s.

en: Warning: No BCN_SETTINGS_* define statement found, defaulting to BCN_SETTINGS_USE_LOCAL.
nl: Waarschuwing: Geen BCN_SETTINGS_* definitie statement gevonden, standaard ingesteld op BCN_SETTINGS_FAVOR_NETWORK.

en: Warning: Your network settings may override any settings set in this page.
nl: Waarschuwing: de netwerkinstellingen kunnen instellingen op deze pagina overschrijven.

en: Warning: Your network settings will override any settings set in this page.
nl: Waarschuwing: de netwerkinstellingen overschrijven elke instelling van deze pagina.

en: Reset
nl: Resetten

en: Export
nl: Exporteren

en: Import
nl: Importeren

en: Import/Export/Reset
nl: Importeren/Exporteren/Resetten

en: Styling
nl: Opmaak

en: Using the code from the Quick Start section above, the following CSS can be used as base for styling your breadcrumb trail.
nl: Met behulp van de code van bovenstaande 'Snelle start'-sectie kan het volgende CSS worden gebruikt, als basis voor het vormgeven van je kruimelpad.

en: Quick Start
nl: Snelle start

en: Breadcrumb trail in list form
nl: Kruimelpad in lijstvorm

en: Breadcrumb trail with separators
nl: Kruimelpad met scheidingstekens

en: For the settings on this page to take effect, you must either use the included Breadcrumb NavXT widget, or place either of the code sections below into your theme.
nl: Om de instellingen op deze pagina door te voeren moet je gebruik maken van de meegeleverde 'Breadcrumb NavXT'-widget, of plaats een van de onderstaande codesecties in je thema.

en: General
nl: Algemeen

en: Go to the Breadcrumb NavXT translation project.
nl: Ga naar het 'Breadcrumb NavXT'-vertaalproject.

en: Go to PayPal to give a donation to Breadcrumb NavXT.
nl: Ga naar PayPal om te doneren aan Breadcrumb NavXT.

en: %sDonate%s: Love Breadcrumb NavXT and want to help development? Consider buying the author a beer.
nl: %sDoneer%s: heb je plezier van Breadcrumb NavXT en wil je de ontwikkeling verder helpen, overweeg dan de auteur een biertje te schenken.

en: Giving Back
nl: Teruggeven

en: Go to the Breadcrumb NavXT support post for your version.
nl: Ga naar het 'Breadcrumb NavXT'-supportbericht voor je versie.

en: %sReport a Bug%s: If you think you have found a bug, please include your WordPress version and details on how to reproduce the bug.
nl: %sMeld een fout%s: als je denkt dat je een fout gevonden hebt, meld dan ook je WordPress-versie en details over hoe de fout te reproduceren is.

en: Go to the Breadcrumb NavXT online documentation
nl: Ga naar de online 'Breadcrumb NavXT'-documentatie

en: %sOnline Documentation%s: Check out the documentation for more indepth technical information.
nl: %sOnline Documentatie%s: Raadpleeg de documentatie (Engels) voor meer diepgaande technische informatie.

en: Go to the Breadcrumb NavXT tag archive.
nl: Ga naar het 'Breadcrumb NavXT'-tagarchief.

en: %sTutorials and How Tos%s: There are several guides, tutorials, and how tos available on the author's website.
nl: %sHandleidingen en instructies%s: Er zijn verschillende engelstalige gidsen, handleidingen en instructies beschikbaar op de website van de auteur.

en: Resources
nl: Middelen

en: Tips for the settings are located below select options.
nl: Tips voor de instellingen bevinden zich onder geselecteerde opties.

en: Insufficient privileges to proceed.
nl: Onvoldoende rechten om verder te gaan.

en: Your PHP version is too old, please upgrade to a newer version. Your version is %1$s, Breadcrumb NavXT requires %2$s
nl: Je PHP-versie is te oud, upgrade naar een nieuwere versie. Je versie is %1$s, Breadcrumb NavXT vereist %2$s
